Whitefulness

 
 

Whitefulness

لما نلبس مشاعر غير مشاعرنا بنزيد من ألم مشاعرنا الحقيقية

فلنستبصر مشاعرنا الحقيقية

 

when we pretend we feel something other than what we really do! we make our pain grows deeper.

let’s be mindful of our true feelings

تذكرة حضور

٢٠٠ ر.س

احجز تذكرتك

 

*  التذاكر المباعه لا تسترد.

شاركها مع اصدقائك

 حي الزهرة

من 7:00 إلى 9:30 مساءً

الثلاثاء

٢٣ أبريل

تنظيم

Purple Couch Center

instagram

İş görüşmeleri hayatımızın en stresli deneyimleri olabilirler, deneyimli insan kaynakları uzmanlarımızdan bu süreci kolaylaştıracak ipuçları paylaşmak isteriz.
🏆
Görüşmenin saatinden bağımsız güne erken başla, bir meditasyon ve nefes pratiğiyle zihnini berraklaştır. 
Hafif bir kahvaltı ve serin bir duşla güne devam edebilirsin.
🏆
Öncesinde hazırlık yaptığından emin ol. Özgeçmişini gözden geçir, iş tanımını ve beklentileri dikkatle incele, olası sorulara verebileceğin başarı hikayelerini hazırla. Görüşme yapacağın kişileri önceden biliyorsan hakkında küçük bir araştırma işine yarayabilir.
🏆
İlk izlenim önemlidir. Profesyonel-rahat bir tarz, temiz, bakımlı bir görünüm hem kendini rahat hissetmeni sağlayacak hem de karşındakilere olumlu bir enerji gönderecektir.
🏆
 Zamanında görüşme yerinde ol, özgüvenli ve samimi bir tavırla herkesle selamlaşmaya özen göster. Beden dili oldukça kritik olabilir; agresif jestlerden ve fazla rahat görünmekten kaçınmak ve konuşurken göz teması kurmak işleri kolaylaştıracaktır.
🏆
İşverenler profesyonel donanım kadar karakteristik olgunluğa da önem verir. Önceki deneyimlerinden bahsederken iş arkadaşların ve yöneticilerine dair her zaman olumlu yorumlar yapmaya özen göster. Şirketlerin çalışan kadar ekip arkadaşı da olabilen profiller aradıklarını unutma.
🏆
Dürüst davran. Sorulan her alanda bilgi ve deneyim sahibi olmak zorunda değilsin, yeter ki öğrenmeye açık olduğunu hissettir. Anlamadığın bir nokta olduğunda sorular sormaktan çekinme, ihtiyacın varsa cevap vermeden önce birkaç dakika düşün ve cevaplamayı asla geçiştirme.

#whitefulness
İş görüşmeleri hayatımızın en stresli deneyimleri olabilirler, deneyimli insan kaynakları uzmanlarımızdan bu süreci kolaylaştıracak ipuçları paylaşmak isteriz. 🏆 Görüşmenin saatinden bağımsız güne erken başla, bir meditasyon ve nefes pratiğiyle zihnini berraklaştır. Hafif bir kahvaltı ve serin bir duşla güne devam edebilirsin. 🏆 Öncesinde hazırlık yaptığından emin ol. Özgeçmişini gözden geçir, iş tanımını ve beklentileri dikkatle incele, olası sorulara verebileceğin başarı hikayelerini hazırla. Görüşme yapacağın kişileri önceden biliyorsan hakkında küçük bir araştırma işine yarayabilir. 🏆 İlk izlenim önemlidir. Profesyonel-rahat bir tarz, temiz, bakımlı bir görünüm hem kendini rahat hissetmeni sağlayacak hem de karşındakilere olumlu bir enerji gönderecektir. 🏆 Zamanında görüşme yerinde ol, özgüvenli ve samimi bir tavırla herkesle selamlaşmaya özen göster. Beden dili oldukça kritik olabilir; agresif jestlerden ve fazla rahat görünmekten kaçınmak ve konuşurken göz teması kurmak işleri kolaylaştıracaktır. 🏆 İşverenler profesyonel donanım kadar karakteristik olgunluğa da önem verir. Önceki deneyimlerinden bahsederken iş arkadaşların ve yöneticilerine dair her zaman olumlu yorumlar yapmaya özen göster. Şirketlerin çalışan kadar ekip arkadaşı da olabilen profiller aradıklarını unutma. 🏆 Dürüst davran. Sorulan her alanda bilgi ve deneyim sahibi olmak zorunda değilsin, yeter ki öğrenmeye açık olduğunu hissettir. Anlamadığın bir nokta olduğunda sorular sormaktan çekinme, ihtiyacın varsa cevap vermeden önce birkaç dakika düşün ve cevaplamayı asla geçiştirme. #whitefulness